Czy chciałbyś, aby trampolina w Twoim ogrodzie nie była zbyt widoczna? Trampolina BERG InGround to rozwiązanie dla Ciebie! Tę trampolinę umiesza się w ziemi. Jest ładnie ukryta i wyjątkowo bezpieczna, ponieważ znajduje się prawie na poziomie gruntu. Ułatwia to również wejście na trampolinę.
BERG ofeuje wybór trampolin InGround w różnych przedziałach cenowych, ze względu na jakość.

Zalety trampoliny BERG InGround:

  • Ze względu na unikalną konstrukcję nie jest konieczne kopanie głębokiej dziury. Oznacza to mniej kopania!
  • Krótkie nóżki trampoliny InGround nie są umieszczone w ziemi i dlatego nie będą łatwo rdzewiały. Żywotność Twojej trampoliny jest zatem znacznie dłuższa!
  • Trampolina BERG InGround ma zintegrowaną siatkę wokół ramy. Jest to wygodne, ponieważ pozwala na ucieczkę powietrza, które powstaje w wyniku skoku. Zapobiega to również wpadaniu piłek i innych zabawek pod trampolinę.

Jak zainstalować trampolinę BERG InGround w ziemi?

Przeczytaj poniższy przewodnik, który krok po kroku opisuje sposób instalacji trampoliny BERG w ziemi:

inground-trampoline-step1.png

Krok 1:

Zaznacz położenie na ziemi za pomocą taśmy mierniczej dołączonej do trampoliny. Następnie możesz narysować dokładny okrąg, w którym Twoja trampolina zostanie zainstalowana w ogrodzie. Upewnij się, że nie umieszczasz trampoliny zbyt blisko żywopłotu lub ogrodzenia, ani nie pod zwisającymi drzewami lub innymi roślinami. Twoja trampolina BERG będzie wtedy w najbezpieczniejszym możliwym miejscu.

Krok 2: 
Wykop dziurę pod trampolinę. Najniższy punkt otworu wynosi 75 cm. To jest centralny punkt twojej trampoliny.

Średnice otworów pod trampoliny BERG InGround:

Średnica trampoliny
Średnica otworu
Głębokość (otworu) 
430 cm 390 cm min. 75 cm
380 cm 340 cm min. 75 cm
330 cm 290 cm min. 75 cm
270 cm 230 cm min. 75 cm

Dane wymiary odnoszą się do do trampolin BERG InGround Eazyfit (prostokątnych):

Rozmiary trampoliny
Rozmiary otworu
Głębokość (otworu)
220x330 cm 170x280 cm min. 75cm

Krok 3:: 
Wykop dziurę w kształcie misy. Zobacz zdjęcie jako przykład. Jak widać, krawędzie otworu nie muszą być tak głębokie jak punkt środkowy.

Krok 4: 
Umieść trampolinę BERG nad otworem i już jest gotowa do użycia! Trampolina BERG InGround ma krótkie nóżki, które nie wymagają umieszczenia w ziemi. Siatka wokół ramy jest przymocowana do podłoża za pomocą specjalnego zestawu kotwiczącego (w zestawie), aby trampolina była jeszcze bezpieczniejsza. W ten sposób nic nie może spaść pod trampolinę, a powietrze uwalniane podczas skoków może być uwalniane.

Otwór pod trampolinę BERG Inground
Otwór pod trampolinę BERG FlatGround

Najczęściej Zadawane Pytania


Jak mogę zapobiegać rośnięciu chwastów pod moją trampoliną?


Zanim będziesz mógł cieszyć się skakaniem na jednej z naszych trampolin InGround lub FlatGround, musisz wykopać dziurę w ogrodzie. Chwasty często rosną w otworach pod trampolinami i uniemożliwiają wykonywanie ładnych skoków.

Aby zapobiec zachwaszczeniu pod trampoliną, w otworze można umieścić materiał zwalczający chwasty (lub zapobiegający ukorzenianiu). Materiał ten przepuszcza wodę deszczową, ale nie przepuszcza światła i dlatego zapobiega wzrostowi roślin. Zmniejsza to znacznie wzrost chwastów.


Jak to działa?

    • Tkaniny do zwalczania chwastów można kupić w sklepach dla majsterkowiczów, centrach ogrodniczych lub w Internecie. Materiał dostępny jest w kolorze czarnym lub białym. Czarna wersja jest najlepszym wyborem do zapobiegania wzrostu chwastów.
    • Przy zakupie materiału do zwalczania chwastów należy wziąć pod uwagę następujące kwestie: im cięższy materiał, tym będzie mocniejszy.
    • Po zakupie tkaniny można ją przyciąć na wymiar. Jeśli umieścisz więcej niż jeden kawałek tkaniny w otworze, zaleca się, aby zakładki zachodziła na siebie na co najmniej 10 centymetrów.
    • Po umieszczeniu materiału w otworze można go zabezpieczyć, przykrywając krawędzie glebą lub kamieniami.


SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.