Trening cardio

Urządzenia cardio w domu pomagają utrzymać formę, zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać dobrą pracę układu sercowo-naczyniowego. Bez względu na to, który trenażer cardio wybierzesz - rower, bieżnię, eliptyczny, wioślarski czy inny - wszystkie one pozwalają efektywnie trenować. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt fitness renomowanych światowych producentów, takich jak inSPORTline, Nautilus, Schwinn, Bowflex, Reebok, WaterRower, Assaulot Fitness i inne.

Prawdopodobnie najczęstszym pytaniem przy wyborze sprzętu cardio jest „który jest najlepszy?”. Odpowiedź jest taka, że po prostu nie ma najlepszego, bo każdy jest świetny! Wybierz urządzenie zgodne ze swoim hobby, celami, kondycją fizyczną. Jeśli lubisz biegać, wybierz bieżnię, jeśli chcesz jeździć na rowerze - rower stacjonarny. Jeśli chcesz wzmocnić mięśnie całego ciała - orbitrek. Najważniejsze jest, aby wziąć pod uwagę swoje potrzeby i upodobania, bo na dłuższą metę każdy przyrząd do ćwiczeń pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele.
Filtruj według
Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Maszyny cardio przez internet

Każdy chce być w dobrej formie fizycznej. Od kiedy możliwość treningu w domu stała się dostępna nie tylko dla sportowców, ale dla każdego, osiągnięcie idealnych kształtów ciała stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zarówno kupując jeden wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń, jak i instalując w domu mini siłownię, można nie tylko upiększyć sylwetkę, ale także osiągnąć oczywiste rezultaty zdrowotne – takie same jak na siłowni. Wybór odpowiedniej maszyny do ćwiczeń często nie jest łatwy. Rynek oferuje bardzo duży wybór maszyn do ćwiczeń, a bogactwo funkcji i możliwości tego sprzętu jeszcze bardziej przyprawiają o zawrót głowy. Aby nie utonąć w natłoku ofert, proponujemy zwrócić uwagę na maszyny do ćwiczeń cardio, które nie tylko pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów czy upiększyć sylwetkę, ale także mają pozytywny wpływ na zdrowie.

Decydując się na zakup maszyn kardio należy zwrócić uwagę na ich rodzaje. Niektóre maszyny do ćwiczeń wzmacniają określone grupy mięśni, takie jak rowery treningowe lub steppery, które mają na celu wzmocnienie mięśni nóg, podczas gdy inne są bardziej wszechstronne, angażując do pracy prawie wszystkie mięśnie ciała, takie jak orbitrek, maszyna do wiosłowania lub bieżnia. Niektóre z najpopularniejszych urządzeń cardio to bieżnie i rowery treningowe. Oprócz tradycyjnych rowerów treningowych sportowcy lubią również rowery spinningowe, które stymulują ruch roweru i mają bardzo precyzyjną regulację oporu.

Sprzęt fitness czerpie inspirację z otoczenia, więc większość maszyn cardio to symulatory dyscyplin sportowych lub pojazdów. Rowery stacjonarne to świetna alternatywa dla jazdy na zwykłym rowerze, pozwalająca na wycieczki po górach, miastach czy lasach za pomocą wirtualnych tras. Wioślarze pozwalają na efektywny trening nie tylko dla prawdziwych wioślarzy, ale również dla entuzjastów tego sportu, ponieważ trenażery te doskonale odwzorowują specyfikę wioślarstwa. Miłośników sportów zimowych zachwyci trenażer narciarski, który pozwoli na „jazdę” na nartach w domu zarówno latem, jak i zimą. Bieżnia elektryczna lub mechaniczna będzie ulubionym sprzętem nie tylko biegaczy, ale też osób lubiących spacery i wspinaczkę górską. Gdy za oknem jest plucha, często nie chce się wyjść z domu, dlatego bieżnia jest świetną maszyną do ćwiczeń, która pozwala ćwiczyć o każdej porze dnia, przy każdej pogodzie. Steppery przypominają wchodzenie po schodach, więc szybko upiększą kształty dolnej części ciała. Trenażery wibracyjne nie tylko pomogą wzmocnić mięśnie, ale także pomogą zregenerować i rozluźnić mięśnie po ciężkim treningu fizycznym, więc takie urządzenie, to dwa w jednym – trener + masażer.

Ponieważ technologia szybko podbija każdą dziedzinę życia, nic dziwnego, że maszyny do ćwiczeń typu smart są również najbardziej popularne. Te najnowsze trenażery mogą łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi: telefonami komórkowymi, tabletami lub telewizorami. Korzystając ze specjalnych aplikacji będziesz mógł nie tylko analizować wyniki treningu, ale także uprawiać sport w wirtualnym środowisku – w miastach całego świata, górach, na sławnych trasach rowerowych, a niektóre aplikacje pozwolą Ci nawet ścigać się z innymi trenującymi użytkownikami. Te inteligentne funkcje trenażera zapewniają większą motywację do rozpoczęcia ćwiczeń i ułatwiają znoszenie najtrudniejszych etapów treningu i nie poddawania się.

Chcesz kupić sprzęt fitness do domu? Oprócz ceny i funkcji, zwróć uwagę na przestrzeń, jaką możesz przeznaczyć na trenażer. Niektóre maszyny do ćwiczeń są bardzo kompaktowe, idealne nawet do jednopokojowego mieszkania, a inne zajmują dość dużo miejsca. Najpopularniejsze trenażery kompaktowe to platforma wibracyjna, stepper czy składany minirower. Ci, którzy chcą maksymalnych efektów i mają wystarczająco dużo miejsca w domu, najczęściej wybierają bieżnie, orbitreki lub maszyny do wiosłowania, które umożliwiają wykonywanie bardziej intensywnych treningów, przynoszących bardziej zauważalne efekty.

W naszym e-sklepie systemysportowe.pl jest oferujemy duży wybór maszyn cardio najbardziej znanych producentów, jak Reebok, Intenza, First Degree Fitness i innych, które na pewno Cię nie zawiodą.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.