Stojaki i uchwyty na wędki

Stojaki, podpórki i uchwyty na wędki przez internet

Aby łowienie było nie tylko wydajne, ale także wygodne, wielu wędkarzy od dawna wymienia kije z nabijanymi ćwiekami na podpórki. Stojak na wędkę to wygodny sprzęt wędkarski, który przytrzymuje wędkę i zabezpiecza ją w wymaganej przez wędkarza pozycji i miejscu.

Podpórka ułatwia długi proces łowienia, oszczędzając siły rybaka. Stojaki na wędki przedłużają również żywotność wędki, chroniąc ją przed działaniem wody, która może spowodować niepożądane uszkodzenia.

Jeśli łowisz na nierównych czy twardych powierzchniach, nie martw się, stojak na wędkę jest stabilny na różnym podłożu, dzięki czemu wędki można postawić na pomoście czy betonowym nabrzeżu, bo mają odpowiednie mocowania do twardego podłoża i można je łatwo i wygodnie przymocować do nietradycyjnych powierzchni wędkarskich. Stojaki nie tylko trzymają się stabilnie na różnych powierzchniach, ale sama wędka spoczywa mocno na stojaku. Stojak na wędkę ma gwinty, w które wkręca się uchwyt na wędkę - główny atrybut wędkarski, dzięki któremu wędka nigdzie nie popłynie, nawet jeśli złapie się na nią duży okaz.

Stojaki i uchwyty są zwykle przeznaczone na 1-4 wędziska. Wysokość i kąt stojaków na wędki przeważnie można też regulować. Aby stojaki na wędki były łatwiejsze w transporcie, są one wygodnie składane i umieszczane w torbie transportowej.

Stojaki na wędki są najczęściej używane do łowienia z dna i są integralną częścią inwentarza karpiarzy.

Jeśli szukasz solidnych i wygodnych stojaków na wędki, jesteś tam, gdzie powinieneś. W e-sklepie systemysportowe.pl znajdziesz stojaki na wędki znanych marek - ZFish i NGT - w przystępnych cenach. Jeśli szukasz jeszcze lepszych cen, zawsze możesz kupić je w promocji lub na wyprzedaży, kiedy stojaki na wędki z uchwytami sprzedawane są jeszcze taniej. Wygodne zakupy (za naciśnięciem kilku przycisków), szybka dostawa pod same drzwi i przyjazne ceny czekają na miłośników wędkarstwa w sklepie internetowym systemysportowe.pl.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.