Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki Marbo Sport 

Marbo zostało założone ponad 30 lat temu w Starachowicach. Zaczynaliśmy od produkcji prostych sprzętów do domowych siłowni, by wraz ze zdobytym doświadczeniem stale zwiększać asortyment i jakość wyrobów. Dziś jesteśmy czołowym producentem sprzętu kulturystycznego w Polsce, oferującym sprzęt światowej jakości. Zbudowaliśmy markę i zyskaliśmy doświadczenie, które zobowiązuje.

Kulturystyka jest naszą pasją, a dzięki połączeniu jej z nowoczesnym parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie dostarczać sprzęt najwyższej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły, a przede wszystkim z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

Produkcja

Firma ma swoją siedzibę w Starachowicach w województwie Świętokrzyskim. To tutaj znajduje się biuro oraz hale produkcyjne i magazynowe. To baza, z której kontrolowane są wszelkie formy sprzedaży internetowej i kontaktu z klientami, z której to wychodzą transporty dla odbiorców indywidualnych i sklepów partnerskich.

Na firmowej mapie wszystkie drogi zaczynają się od Starachowic.

Jakość

Dzięki ciągłym inwestycją w budynki, maszyny i ludzi, stworzyliśmy najnowocześniejszą firmę produkującą sprzęt siłowy w Polsce. Wybierz polski produkt i zobacz, ile możesz zyskać!

  • masz gwarancję, że nie dostaniesz taniej, chyboczącej się, chińskiej podróbki;
  • omijasz cła, prowizje i narzuty nakładane przez importerów, dzięki czemu dostajesz towar w najlepszej możliwej cenie;
  • dajesz pracę polskim rodzinom i przyczyniasz się do rozwoju polskiego przemysłu w czasach kryzysu gospodarczego;
  • zyskujesz podbitą długoterminową gwarancję realizowaną w naszym kraju - nie spotkają Cię już żadne niespodzianki.

Produkty serii Marbo Home przeznaczone są dla początkujących entuzjastów kulturystyki, zaczynających swoją przygodę z siłownią.

Sprzęt przemyślany jest w taki sposób, aby był możliwie funkcjonalny i przy tym prosty w złożeniu. Sprzęty wykonany jest z wytrzymałego profila 40x40mm, gwarantującego stabilność nieporównywalną z chińskimi ławkami z odpowiadającego przedziału cenowego. Estetykę wykonania podkreśla elegancka tapicerka na grubej trzycentymetrowej gąbce oraz malowanie proszkowe.

Zacznij przygodę już dziś!

Klasa: H - Sprzęt przeznaczony do użytku domowego

Seria Marbo Semi-Pro kierowana jest dla wymagających użytkowników domowych, ceniących wygodę i pewność ćwiczeń. Mocny profil
50x50x2mm to gwarancja maksymalnej wytrzymałości konstrukcji, a wykorzystanie grubych pokręteł dociskowych i doskonałej gatunkowo tapicerki w dwóch kolorach nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia ze sprzętem najlepszej jakości.

Porzuć kompromisy i ciesz się przyjemnością ćwiczeń!

Klasa: S - Sprzęt przeznaczony do użytku domowego

Najlepsze, co może spotkać prawdziwego kulturystę - seria Marbo Professional.

Sprzęt z tej linii posiada deklaracje zgodności z normą PN-EN 957-4:2007 i może być używany w siłowniach komercyjnych i użyteczności publicznej. Zaznaj przyjemności ćwiczeń na najlepszym sprzęcie na rynku!

Klasa: P - Sprzęt przeznaczony do użytku komercyjnego

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.