Konserwacja trampoliny w okresie zimowym

Zima oznacza zimno, silny wiatr, deszcz i śnieg. Ochrona trampoliny jest bardzo ważna w okresie zimowym. Jak najlepiej zadbać o trampolinę w tym czasie? Dajemy kilka wskazówek! Pierwszym krokiem jest oczyszczenie trampoliny. Po drugie, możesz wyczyścić trampolinę za pomocą zimnej wody i szmatki. Regularne utrzymywanie trampoliny BERG w czystości powoduje, że jakość i trwałość pozostanie taka sama na długo.

Read more
3087 views

Trampoliny BERG – którą wybrać?

Jako rodzic zapewne chcesz, aby twoje dzieci dobrze się bawiły i aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu. Nie chcesz przy tym martwić się o ich bezpieczeństwo. Holenderska firma BERG oferuje bezpieczne i dobrej jakości trampoliny, które na pewno będą pasować do twojego ogrodu. Bezpieczeństwo to jeden z głównych celów BERG, dlatego ma je na uwadze już w fazie projektowania swoich produktów. Trampoliny są tak skonstruowane, aby dzieci mogły się na nich bezpiecznie bawić.

Read more
1469 views

Jak instalować trampoliny naziemne BERG

Wciąż najpopularniejsze są trampoliny ogrodowe stojące, ale coraz więcej osób zaczyna interesować się trampolinami naziemnymi. Jeśli chcesz, aby trampolina nie była zbyt widoczna i ładnie komponowała się w ogrodzie, to trampolina na poziomie gruntu jest z pewnością dla ciebie. Ma ona też inną zaletę – łatwiej i bezpieczniej jest na nią wejść, co może być użyteczne zwłaszcza w przypadku małych dzieci, które nie będą musiały korzystać z drabinki, aby się na nią dostać (ale w tym wypadku lepiej jest zastosować wersję z siatka ochronną).

Read more
2382 views

Trampoliny BERG – jakość i bezpieczeństwo

Chciałbyś, aby twoje dzieci wesoło i aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu? A może sam z przyjemnością byś się poruszał, żeby być w dobrej formie? Jeśli tak, to powinieneś pomyśleć o trampolinie do swojego ogrodu. 10 minut skakania to jak bieg na 3 km, nie wspominając o świetnej zabawie! Jeśli zdecydujesz się na zakup, przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na to, aby trampolina była bezpieczna i dobrej jakości, co zapewni jej wytrzymałość i trwałość na lata.

Read more
1314 views

Gokarty BERG – który wybrać?

Jaki jest wymarzony gokart twojego dziecka? Czy taki, w którym można się ścigać tak szybko, jak to tylko możliwe? A może taki, w którym będzie mogło swobodnie zwiedzać okolicę, albo jeździć jak na traktorze? BERG produkuje atrakcyjne i bezpieczne gokarty, o których marzy każde dziecko. Producent uważa, że dzieci powinny móc bezpiecznie i dobrze się bawić na świeżym powietrzu, dzięki czemu gokarty i trampoliny BERG są doskonałej jakości i gwarantują lata zabawy!

Read more
985 views

Dlaczego warto mieć gokart BERG?

Gokarty BERG są doskonałą zabawką nawet dla maluchów (już od 10-go miesiąca życia). Dzieci lubią się przemieszczać, być w ciągłym ruchu i poznawać swoje otoczenie. Holenderska firma BERG już od ponad 30 lat produkuje gokarty wysokiej jakości zarówno dla najmłodszych jak i dla starszych dzieci, a nawet dorosłych. Producent poświęca wiele uwagi każdemu ze swoich projektów, dlatego pojazdy są idealnie dopracowane w każdym szczególe. Do produkcji BERG są używane wytrzymałe materiały wysokiej jakości. Dzięki temu jeździki BERG będą służyły twojemu dziecku przez bardzo długi czas i dostarczą mu wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Read more
1209 views

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.