Trampoliny BERG – jakość i bezpieczeństwo

Chciałbyś, aby twoje dzieci wesoło i aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu? A może sam z przyjemnością byś się poruszał, żeby być w dobrej formie? Jeśli tak, to powinieneś pomyśleć o trampolinie do swojego ogrodu. 10 minut skakania to jak bieg na 3 km, nie wspominając o świetnej zabawie! Jeśli zdecydujesz się na zakup, przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na to, aby trampolina była bezpieczna i dobrej jakości, co zapewni jej wytrzymałość i trwałość na lata.

Jeśli przyznajesz, że bezpieczeństwo i najwyższa jakość mają znaczenie, to powinieneś rozważyć wybór trampoliny marki BERG. Ta holenderska firma ma ponad 30 - letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i sprzedaży trampolin oraz gokartów na pedały, czyli tego, co czyni zabawę na świeżym powietrzu najbardziej atrakcyjną!

BERG to dobry wybór, ponieważ motto firmy brzmi: „Oferować klientom bezpieczne produkty najwyższej jakości“. Zespół doświadczonych projektantów i inżynierów codziennie pracuje nad aktualizacją i ulepszaniem produktów BERG. Firma na bieżąco wprowadza innowacje w zakresie technologii, jakości, bezpieczeństwa i łatwości użytkowania, aby polepszać funkcjonalność, wygodę stosowania i wygląd swoich produktów.

Wszystko zaczyna się od projektu, a po opracowaniu prototypu zostaje on poddany szeroko zakrojonym testom. Dopiero po sprawdzeniu, czy nowy produkt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, nowy gokart lub trampolina zostaje wprowadzony do produkcji. Jakość i elastyczność to hasła BERG.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - rodzice nie powinni się martwić o bezpieczeństwo zabawek. Dzieci powinny mieć możliwość beztroskiej i nieskrępowanej zabawy. Dlatego bezpieczeństwo jest najważniejsze dla wszystkich produktów BERG, co przejawia się w całym procesie produkcji, zaczynając od projektowania.

BERG jest synonimem najwyższej jakości. Trampoliny i gokarty są produkowane tak, aby były wytrzymałe i służyły użytkownikom przez długie lata. Dlatego firma ustanawia wysokie standardy jakości dla swoich produktów. BERG przeprowadza wewnętrzną kontrolę jakości wszystkich swoich gokartów i trampolin w ekstremalnych warunkach. Oprócz wewnętrznych testów, BERG poddaje swoje produkty niezależnym organom kontroli jakości. W wyniku testów produkty są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami i przepisami, a w wielu przypadkach nawet przewyższają obowiązujące normy.

BERG bierze też odpowiedzialność za ochronę środowiska. Zrównoważony rozwój jest dla firmy ważnym elementem. Dokłada wszelkich starań, aby produkcja była jak najbardziej eko - przyjazna. Zwracają uwagę na używane farby oraz syntetyczne komponenty swoich produktów. Ponadto odpady BERG są poddawane recyklingowi w jak największym stopniu.

Skakanie na trampolinie to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu. Daje wiele radości, przyspiesza metabolizm i podnosi poziom endorfin, czyli hormonów szczęścia. Skakać mogą wszyscy, nie tylko dzieci. Zakup odpowiedniej trampoliny to radość dla całej rodziny. Wybór jest duży, dlatego trzeba zastanowić się, którą wybrać. Trampoliny BERG produkowane są w bardzo wielu rozmiarach, kształtach, modelach i kolorach. Najpierw trzeba zdecydować, jakiego rodzaju trampolina ma być:

  • stojąca, czyli tradycyjna, gdzie mata do skakania jest umieszczona kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią;
  • naziemna, gdzie częściowo jest umieszczona w podłożu, a nad powierzchnię wystaje 20 – 30 cm (trampoliny InGround) – doskonale komponuje się w każdym ogrodzie, bo jest mało widoczna, a do tego jest łatwo dostępna;
  • naziemna, całkowicie równa z powierzchnią terenu (trampoliny FlatGround) – najmniej widoczna i najłatwiejsza w dostępie.

Trampoliny naziemne nie są w Polsce jeszcze zbyt popularne, ale jest to ciekawa opcja. Ich wadą jest to, że trzeba je umieścić w wykopanym wcześniej odpowiednim dole. Jednak ich wielką zaletą jest to, że są mało widoczne w ogrodzie, bo znajdują się na poziomie gruntu, a do tego mogą być stosowane bez siatki bezpieczeństwa.

Tutaj dochodzimy do kolejnego czynnika, o którym trzeba zdecydować – czyli siatki ochronnej. BERG oferuje siatki Comfort i Deluxe oraz Deluxe XL dla niektórych modeli trampolin Champion i Elite (o 22% wyższe od Deluxe, czyli o 22% bezpieczniejsze). Wszystkie siatki zabezpieczające BERG są wysokiej jakości i mają samozamykające się wejście, co jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Siatki Comfort to opcja bardziej ekonomiczna, a Deluxe jest wykonana z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Kształt trampoliny to kolejny element, o którym trzeba zdecydować. BERG produkuje trampoliny we wszystkich kształtach, czyli okrągłe (Regular), owalne (Grand) i prostokątne (Ultim). Trampoliny okrągłe są bardzo wytrzymałe, ale ich punkt skoku jest tylko w środku okręgu. Skacząc z boku, będzie zawsze „znosić“ do środka. Inaczej sprawa wygląda w przypadku trampolin prostokątnych, gdzie linia skoku wydłuża się na całą długość maty do skakania. W tym przypadku BERG idzie jeszcze dalej i do niektórych modeli dodaje doczepianą ściankę AeroWall, która umożliwia wykonywanie efektownych skoków i różnych trików. Trampoliny owalne łączą zalety trampoliny okrągłej i prostokątnej – są wytrzymałe i mają długą linię skoku.

Jeśli chodzi o modele trampolin, to dostępne są linie:

  • BERG Favorit to jakość w przystępne cenie;
  • BERG Champion jest dla wysokich skoków (sprężyny TwinSpring Gold);
  • BERG Elite jest najwyższej jakości i ma wyjątkowo szeroką krawędź ochronną;
  • BERG Sport to trampoliny naziemne, bez siatki ochronnej, ale dostępne w wersjach ze ścianką do odskoku AeroWall.

Nieważne, którą wybierzesz – wybierając BERG – wybierasz jakość. Jeśli nie możesz się zdecydować, którą wybrać lub jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością porozmawiamy i wyjaśnimy wątpliwości.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.