Pokrowiec na trampolinęZima oznacza zimno, silny wiatr, deszcz i śnieg. Ochrona trampoliny jest bardzo ważna w okresie zimowym. Jak najlepiej zadbać o trampolinę w tym czasie? Dajemy kilka wskazówek!

Pierwszym krokiem jest oczyszczenie trampoliny, bo trzeba zacząć od usunięcia z niej brudu. Może to być wszystko: od kurzu i jesiennych liści po śnieg. Po drugie, możesz wyczyścić trampolinę za pomocą zimnej wody i szmatki. Pamiętaj, żeby nie używać żadnych innych środków czyszczących, nawet mydła, ponieważ mogą one uszkodzić materiał! Natychmiast osusz trampolinę po procesie czyszczenia, aby upewnić się, że nie pozostała na niej woda. Regularne utrzymywanie trampoliny BERG w czystości powoduje, że jakość i trwałość pozostanie taka sama na długo.

Dodatkowo możesz chronić swoją trampolinę za pomocą pokrowca, który osłoni ją przed deszczem, liśćmi lub innymi zabrudzeniami. Osłona pogodowa zakrywa krawędź ochronną, sprężyny i matę do skakania. Dlatego chroni więcej części trampoliny niż tylko matę do skakania. Pokrowce pogodowe BERG są dostępne w wersji Basic i Extra, w różnych rozmiarach i kolorach.

Pokrowce Berg można stosować na wszystkich trampolinach, tak naziemnych, jak i stojących, także z siatką ochronną, ponieważ słupki siatki są przymocowane do ramy, pozostawiając trzy centymetrowe przerwy. Ta przestrzeń wystarcza na zamocowanie osłony pogodowej.

Możliwe jest również zabezpieczenie trampoliny podczas trudnych warunków pogodowych. Można to zrobić za pomocą zestawu kotwiczącego. To gwarantuje, że Twoja trampolina pozostanie na swoim miejscu podczas burzy. Czasami nie pomoże nawet zestaw kotwiczny - to zależy od tego, gdzie umieszczona jest trampolina. Jeśli znajduje się na otwartym terenie i mata do skakania „złapie” dużo wiatru, to zestaw kotwiczący może nie wytrzymać. Szansa, że ​​tak się stanie, jest niewielka, ale możliwa. Ziemia, w której umieszcza się kołki, jest również ważna. Piaszczysta gleba jest mniej twarda, niż na przykład gliniasta.

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania trampoliny, możesz rozważyć jej demontaż i przechowanie przez okres zimowy, na przykład w szopie lub garażu. W takim wypadku trampolina na pewno nie zostanie uszkodzona przez kaprysy pogody.

Dzięki tym wskazówkom Twoja trampolina powinna bezpiecznie przetrwać zimowy sezon!

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.