Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki Amazonas



Firma AMAZONAS GmbH ma swoją siedzibę w okolicach Monachium. Od 1995 roku jest ona synonimem wyjątkowej jakości w dziedzinie oryginalnych hamaków z brazylijskiej bawełny.
Obok głównego segmentu hamaków bawełnianych i foteli wiszących marka parasolowa AMAZONAS obejmuje również własną linię dla niemowląt i małych dzieci AMAZONAS BABY WORLD z szerokim asortymentem hamaków dla niemowląt, systemów nośnych, foteli wiszących dla dzieci i stelaży hamakowych dla niemowląt oraz linię outdoorową AMAZONAS ULTRA-LIGHT z bardzo lekkimi hamakami i akcesoriami dla ekspertów survivalu i poszukiwaczy przygód w czasie wolnym.

AMAZONAS ma szczególny dług wobec oryginalnej brazylijskiej tradycji hamakowej i jakości związanej z tym tradycyjnym produktem. Posiada własny zakład produkcyjny w północno-wschodniej Brazylii, będącej centrum produkcji hamaków w całej Ameryce Południowej. Biuro zakupów AMAZONAS w Szanghaju dba o wysoką jakość programu Ultra-Light i przeprowadza bezpośrednie kontrole jakości w trakcie produkcji. Firma partnerska AMAZONAS w Polsce produkuje wszystkie ramy AMAZONAS z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Nowe i kreatywne pomysły na produkty, w szczególności w zakresie wyposażenia dodatkowego, ram i systemów zawieszeń, wsparte strategicznymi działaniami marketingowymi i handlowymi sprawiły, że AMAZONAS odniósł sukces na rynku międzynarodowym. AMAZONAS oferuje doskonały serwis i krótkie terminy dostaw oraz nie wymaga żadnych zamówień wstępnych. W tym czasie AMAZONAS jest już reprezentowany w ponad 40 krajach na całym świecie i stał się wiodącym hurtownikiem hamaków, stelaży i akcesoriów w Niemczech. Dziś firma zalicza się do wiodących producentów hamaków na świecie.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.