Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki Cattara 

Cattara została założona przez grupę entuzjastów campingu, wędkarstwa, a przede wszystkim przyrody. Pewnego dnia postanowili oni wzbogacić czeski rynek o nową markę i wprowadzili do niego zupełnie nową linię produktów kempingowych i outdoorowych. Produkty te są doskonałe dla szerokiej gamy zajęć rekreacyjnych. Marka powstała w roku 2016 i nosi nazwę Cattara .

Cattara nie jest przeznaczona na najbardziej wymagające wyprawy, ale na pewno jest wykonana z lepszej jakości i większej wytrzymałości. Znajdziesz tu również latarki kempingowe, latarki i latarki czołowe, które najlepiej sprawdzą się, gdy jest ciemno.

Cattara oferuje również inne artykuły biwakowe, takie jak: składane kelnerki, kuchenki biwakowe, sztućce i naczynia, noże składane i wielofunkcyjne.

Nie zapomniano również o wypoczynku w ogrodzie, czy na tarasie. Marka oferuje grille (gazowe i na węgiel drzewny), zestawy do grillowania, kominki w całości wykonane z metalu oraz ogrzewacze tarasowe. Wreszcie pod marką Cattara można znaleźć meble kempingowe, w tym hamaki, sprzęt piknikowy i krzesła dla wędkarzy.

.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.