Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki Jobe 
"Chcemy, abyś cieszył się życiem. Chcemy, żebyś się dobrze bawił. Abyś tworzył niezapomniane wspomnienia. Abyś cieszył się absolutną swobodą. Napełnij swoje serce niezapomnianymi chwilami. Odkrywać piękne miejsca. Relaksuj się, ale też ekscytuj przypływem adrenaliny. W jaki sposób? Dzieląc się naszą pasją do sportów wodnych" - oto misja JOBE.
 
Każdego dnia ciężko pracujemy, aby umilić Ci chwile spedzane na wodzie. Każdego dnia ciężko pracujemy nad rozwojem nowych produktów, aby Twój czas na relaks na wodzie był jeszcze przyjemniejszy. Naszym celem jest zwiększenie wydajności.

Paddleboarding, czyli wiosłowanie na stojąco to wspaniały sposób na odzwierciedlenie pasji do sportów wodnych. Podejmij wyzwanie SUP i odkrywaj swój świat dzięki Jobe SUP. Dostrzeż, że jezioro w Twojej okolicy może zapewnić przyjemnie spedzony czas z rodziną. Odkryj, że kanał w Twoim rodzinnym mieście może dostarczyć niezapomnianych wrażeń z Twoim SUP, albo że joge można ćwiczyć nie tylko na podłodze. Odkryj swoje ukryte talenty. Odkryj, że Jobe SUP jest dobra wszędzie i dla każdego!

Nasza pasja do sportów wodnych znajduje również odzwierciedlenie w naszym podejściu do wakeboardingu. Produkty i innowacje Jobe mają na celu poprawę wytrzymałości desek i linek oraz wiele innych innowacji, abyś jeszcze bardziej mógł cieszyć się ulubionym sportem. Innowacje do wakeboardingu EVOlved!

Żeglarski styl życia Jobe to idealne połączenie relaksu i dobrej zabawy. Bez względu na to, czy cieszysz się swoją PWC, czy spędzasz czas na łodzi razem z rodziną - Jobe dba o to, aby każdy #jobemoment był chwilą dobrej zabawy dla wszystkich.

Podczas uprawiania sportów wodnych niezbędne są kombinezony piankowe, aby zapewnić ciepło i bezpieczeństwo. Dlatego Jobe zwraca szczególną uwagę na swoje "pianki". Kombinezony Jobe są doprowadzone do perfekcji - zaawansowane technologicznie i wykorzystują najnowsze materiały oraz metody produkcji. Ponadto są w różnych modnych kolorach i modelach. Do wyboru, do koloru.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.