Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki Airex 

Szwajcarska firma Airex jest światowym liderem, który produkuje maty do jogi, fitness, pilates, do innych ćwiczeń itp. Mają doświadczenie w rehabilitacji, sporcie i placówkach holistycznego nauczania, co pomogło w opracowaniu najwyższej jakości i funkcjonalności mat gimnastycznych / aerobowych.

Nowe technologie pomogły stworzyć ciepłe, gładkie i ergonomiczne materace i podkładki do wykonywania ćwiczeń jogi i gimnastyki. Często właściwie wykonane ćwiczenia mogą pomóc w regeneracji stawów, mięśni i więzadeł.

Airex został założony w 1956 roku i obecnie produkuje nie tylko materace, ale także platformy balansowe. Te wykonane z polimerów podkładki są odporne na nacisk, zarysowania, a także zmiękczają twardości podłogijest światowym liderem, który produkuje jogę, fitness, pilates, maty do ćwiczeń. Mają doświadczenie w reabilitacji, uprawianiu sportów i holistycznych obszarach nauczania, co pomogło w opracowaniu najwyższej jakości i funkcjonalności mat gimnastycznych / aerobowych.

Nowe technologie pomogły stworzyć ciepłe, gładkie i ergonomiczne materace i podkładki do wykonywania ćwiczeń jogi i gimnastyki. Często właściwie wykonane ćwiczenia mogą pomóc w regeneracji stawów, mięśni i więzadeł ludzi.

Airex został założony w 1956 roku i obecnie produkuje nie tylko materace, ale także podkładki balansowe. Te podkładki są wykonane z polimerów i są odporne na nacisk, zarysowania, zmiękczają twardości podłogi.

Airex

Wygoda

Miękka, elastyczna i amortyzująca izolacja.

Airex

Higiena

Proste w czyszczeniu, antybakteryjne wykończenie.

Airex

Antyposlizgowość

Struktura powierzchni i specjalna technologia pianki zapobiegają poślizgom.

Airex

Chłonność

Ulegające i wspomagające, ochrona przed urazami.

Airex

Wodoodporność

Pianka o zamkniętych komórkach. Bez wnikania wody i brudu.

Airex

Płaskie umieszczenie

Brak potknięć, dzięki płaskiemu ułożeniu na podłodze.

Airex

Trwałość

Wytrzymały materiał - wiele lat użytkowania.

Airex

Wielofunkcyjność

Wszechstronne zastosowanie - wewnątrz, na zewnątrz i w wodzie.

Airex

Zgodność z CE

Materiały wysokiej jakości, ścisła kontrola jakości.

 

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.