- Dostawa 2-4 d.r.
- Dostawa 2-4 d.r.
- Dostawa 2-4 d.r.
- Dostawa 2-4 d.r.
- Dostawa 5-10 d.r.
- Dostawa 3-7 d.r.
- Dostawa 5-10 d.r.
- Dostawa 3-7 d.r.
- Dostawa 5-10 d.r.
- Dostawa 4-9 d.r.
- Dostawa 20+ d.r.
- Dostawa 20+ d.r.
- Dostawa 20+ d.r.
- Dostawa 20+ d.r.
Steppery
Każdy może uprawiać sport w domu. Jednak, aby treningi w domu były efektywne, ważne jest, aby wybrać odpowiednią maszynę do ćwiczeń. Jedną z najpopularniejszych w „domowej siłowni” jest stepper. Ten trenażer jest ceniony nie tylko ze względu na swoją wydajność, ale także kompaktowość, dzięki czemu znajdzie się dla niego miejsce nawet w jednopokojowym mieszkaniu. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć zauważalne wyniki, zapewne zainteresują Cię zalety tego trenażera.
Stepper: korzyści dla zdrowia i figury
Stepper to trenażer, który symuluje wchodzenie po schodach, więc trening na nim wzmacnia głównie dolne partie ciała – pośladki i nogi. Jednak bardziej nowoczesne modele posiadają również gumy oporowe przeznaczone do wzmacniania mięśni ramion. Codzienne treningi na stepperze – zarówno mini, jak i większym – na pewno pomogą nie tylko upiększyć sylwetkę, ale także przyczynią się do poprawy zdrowia. Eksperci twierdzą, że używanie steppera wzmacnia tętno i wydolność płuc. Oczywiście zmiany zarówno w zdrowiu, jak i ciele nie zachodzą w ciągu jednego dnia, dlatego trzeba być cierpliwym.
5 aspektów, na które warto zwrócić uwagę, wybierając stepper
Ze wzgledu na bardzo duży wybór, dobranie odpowiedniego trenażera może nie być łatwe, dlatego przedstawiamy pięć aspektów, które znacznie ułatwią podjęcie decyzji.
1. Rozmiar. Jak już wspomnieliśmy, steppery wyróżniają się na tle innych maszyn do ćwiczeń kompaktowymi wymiarami. Jednak, jak przy zakupie każdego trenażera, należy wziąć pod uwagę woelkość pomieszczenia, w którym będziemy ćwiczyć. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy zamierzają kupić stepper z gumą oporową, ponieważ wymaga on więcej powierzchni do treningu.
2. System regulacji oporu. Niektóre z bardziej innowacyjnych stepperów mają system oporu, który zapewnia większą intensywność treningów. Zanim kupisz trenażer, oceń swoją sprawność fizyczną, aby wybrać odpowiedni model.
3. Programy. Im więcej programów ma stepper, tym wygodniejsze i efektywniejsze są treningi. Zanim jednak kupisz tę maszynę, oceń, jakich programów naprawdę potrzebujesz. Profesjonalni sportowcy doceniają program monitorowania tętna, licznik kroków i regulację wysokości.
4. Maksymalne dopuszczalne obciążenie. Steppery to kompaktowe maszyny do ćwiczeń, więc ich dopuszczalne obciążenie jest mniejsze. Pamiętaj, aby ocenić to ograniczenie, zwłaszcza jeśli kupujesz mini stepper. Dopuszczalne obciążenie dla tego typu maszyny do ćwiczeń waha się od 100 kg do 105 kg. Większe steppery wytrzymują obciążenie do 130 kg, podczas gdy profesjonalne - do 180 kg.
5. Cena. Jest ona często ważnym aspektem wyboru, ale często nie warto z jej powodu rezygnować z innowacyjności urządzenia, jego bogactwa funkcji i programów. Ceną można się zbytnio nie przejmować, gdyż trenażery można łatwo kupić na raty, albo trafić na atrakcyjną promocję.
Stepper przez internet
Jeśli interesuje Cię stepper tanio, to zapraszamy do naszego e-sklepu systemysportowe.pl. Tutaj znajdziesz steppery znanych marek w cenie odpowiadającej jakości, a nawet masz możliwość negocjacji ceny. Robiąc zakupy online, nie będziesz musiał czekać w kolejce, ani transportować ciężkiego sprzętu, bo kurierzy zajmą się dostawą do Twojego domu. Stepper to krok po kroku do wymarzonej sylwetki!