Stylowa butelka na wodę z magnetycznym korkiem, który umożliwia szybkie i czyste picie. Zaprojektowana do codziennego użytku, aby zapewnić wodę wtedy, gdy jest potrzebna - czy to przy biurku, czy w ruchu po mieście lub na łonie natury. Pasuje również do większości uchwytów na kubki w samochodach i łodziach.
Wykonana z nowego materiału Tritan Renew, butelka Chute Mag jest niezwykle wytrzymała, można ją myć w zmywarce i nie zawiera BPA, BPS ani BPF. Tritan Renew powstaje w co najmniej 50% z materiału pochodzącego z recyklingu.
Korek łatwo otworzyć przez obrócenie, a dzięki magnesowi blokuje się on na pokrywce butelki i nie przeszkadza, dzięki czemu napełnianie z kranu przez otwór do picia jest szybkie, czyste i praktyczne. Pokrywki nie trzeba więc w ogóle otwierać, poza myciem. Konstrukcja eliminuje również możliwość zgubienia korka. Kąt, wymiary i kształt otworu do picia zaprojektowano tak, aby zapewnić duży przepływ wody, dzięki czemu jeden łyk może w razie potrzeby być wystarczający. Gwint otworu znajduje się po wewnętrznej stronie, dzięki czemu jego powierzchnia zewnętrzna jest gładka, a usta szczelnie przylegają do krawędzi otworu. Nadaje się również do zabrudzonych warunków: korek chroni otwór do picia i łatwo utrzymać go w czystości.
Zintegrowana pętla do noszenia ułatwia przenoszenie butelki i została ukształtowana z myślą również o długim, nieprzerwanym noszeniu na palcu. Wykonana z materiałów, które nie przekazują wodzie żadnych zapachów ani smaków. Wszystkie części łatwo wyczyścić w zmywarce, wystarczy otworzyć korek. Materiał to odporny na uderzenia Tritan, wolny od BPA, BPS i BPF. Uniwersalny gwint: wyjątkowy korek pasuje do wielu innych butelek, a do gwintu butelki pasuje większość filtrów do wody.
Miejsca mocowania słomki i korka są na całej długości bardzo dobrze uszczelnione. Wyposażona w otwierany jedną ręką, niekapiący ustnik Camelbak New Bite Valve butelka pasuje do większości uchwytów na kubki i jest przeznaczona do codziennego użytku.
Do butelki pasują również wymienne korki Eddy+ Cap, Carry Cap i Hot Cap.
- Wysokość: 23,5 cm
- Średnica podstawy: 7,5 cm
- Waga: tylko 169 g
10-letnia gwarancja na wady materiałowe i produkcyjne.
Akcesoria:
- 1766101000 eddy+ Bite Valves and Straw
- 1768001000 eddy+ Cap and Straw, Black
- 1833001000 Hot Cap korek zapasowy, czarny
- 1674002000 Chute Mag Accessory Cap, Black
- 2302001000 Carry Cap Accessory, Black
_4.png)
