Pas treningowy HMS PA3998, rozmiar S, brązowy
Pas treningowy HMS PA3998, rozmiar S, brązowy

Dostępne wymiary
S, M, L, XL, XXL
Długość od klamry do pierwszego otworu
610 mm
Długość od klamry do ostatniego otworu
800 mm
Szerokość części lędźwiowej
155 mm
Materiał
Skóra, pianka
Długość
900 mm
900 mm
Szerokość pasa
62 mm
Typ
Pas do podnoszenia ciężarów
Szerokość
62 mm
Rozmiar
S
Kolor
Brązowy
Materiał zewnętrzny
Skóra naturalna
Materiał wewnętrzny
Pianka
Maks. szerokość
155 mm

Pas treningowy HMS PA3998, rozmiar S, brązowy

1234505
Cena 7500 Brutto
Rozmiar

Dostępny w magazynie:
w magazynie
(3 szt)
W magazynie producenta / dostawcy
(10+ szt)
Dostawa:
Dostawa 1-2 d.r. DPD (20,00 zł)

Opis

PA3998 HMS to pas, który podczas treningu stabilizuje, a jednocześnie odciąża lędźwiowy odcinek kręgosłupa. Bardzo dobrze przylega do ciała. Przeznaczony do stosowania podczas treningu z dużymi obciążeniami, do podnoszenia lub zarywania rekordowych ciężarów.

Zewnętrzna część pasa pokryta jest skórą, dzięki czemu pas jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, natomiast wewnętrzna część wykonana jest z przyjemnej w dotyku pianki, która chroni skórę przed otarciami i zapewnia poczucie komfortu podczas treningu.

PA3998 HMS to obowiązkowy element wyposażenia każdej siłowni. Utrzymuje prawidłową postawę ciała i neutralizuje obciążenia kręgosłupa.

Szerokość pasa wynosi 62 mm, w części lędźwiowej poszerza się do 155 mm, a całkowita długość to 900 mm. Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL.

O HMS



Marka HMS powstała z połączenia pasji, przyjaźni i fascynacji sportem. Od początku poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają i promują aktywność fizyczną. Doświadczenie, najwyższa jakość materiałów, wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie, to główne cechy naszych produktów.

Na przestrzeni lat marka HMS zdobyła uznanie wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Nasza oferta, która obejmuje setki produktów z grupy fitness i sportów siłowych jest stale wzbogacana o nowe urządzenia. Wielokrotnie prezentowaliśmy ją na targach "ISPO" w Monachium, "FIBO" w Kolonii, "SPORT LIFE" w Brnie, "FIWE" w Warszawie, "FIT EXPO" w Poznaniu. Dziś logo HMS jest dobrze rozpoznawalne na europejskim rynku produktów fitness.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 17.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.