Okulary pływackie Cobra Edge Swipe Mirror, fioletowo-biało-czarne
  • Tylko online
Okulary pływackie Cobra Edge Swipe Mirror, fioletowo-biało-czarne

Gwarancja
1 rok
Waga brutto
0.09
Minimalna ilość sprzedaży
6
Opakowanie hurtowe
6
Kod CN
90049010
Kraj pochodzenia
JP
Klasyfikacja
Sport
Widoczne na vandernet.com
Tak
Wysokość opakowania jednostkowego (mm)
67
Szerokość opakowania jednostkowego (mm)
183
Głębokość opakowania jednostkowego (mm)
50
Masterpack
60
FEDAS
115944
Materiał
70% poliwęglan, 20% silikon, 10% elastomer termoplastyczny
Waga netto (kg)
0.03

Okulary pływackie Cobra Edge Swipe Mirror, fioletowo-biało-czarne

1558845
Cena 42700 Brutto

Dostępny w magazynie:
W magazynie producenta / dostawcy
dostępne
Dostawa:
Dostawa 6-12 d.r. DPD (20,00 zł)

Opis

Cobra Edge Mirror - lustrzane okulary pływackie startowe

Nowe okulary startowe Arena Cobra Edge łączą wyjątkowo szerokie pole widzenia, dobre dopasowanie oraz trwałą technologię Swipe Antifog.

Soczewki Edge zapewniają wyjątkowo szerokie, 180-stopniowe pole widzenia, dzięki któremu pływak bez trudu widzi w górę, w dół i na boki bez obracania głowy. Rozmiar soczewki został starannie zoptymalizowany; duże soczewki są opływowe i niskoprofilowe, co zmniejsza opór wody. Głębsze soczewki zapewniają też więcej miejsca na rzęsy. Ergonomiczne uszczelki soczewek wykonano z przyjemnie miękkiej japońskiej gumy TPE.

Soczewki wyposażono w znaną z wcześniejszych okularów Arena technologię zapobiegającą parowaniu Swipe Antifog. Ochronę przeciwmgielną łatwo aktywować ponownie, delikatnie przecierając kciukiem wewnętrzną powierzchnię soczewki około pięciu razy pod wodą. Ta pomysłowa technologia jest długotrwała i działa nawet 10 razy dłużej niż tradycyjna powłoka przeciwmgielna.

Okulary mają znane z okularów Arena Cobra Ultra stałe, półdługie zauszniki, które trzymają okulary pewnie na miejscu, zwłaszcza podczas nurkowania i nawrotów. Z tyłu okularów blokada paska jest solidna i ergonomicznie ukształtowana.

Do okularów dołączono pięć wymiennych mostków nosowych do różnych kształtów twarzy i wysokości nosa. Wygięty mostek nosowy zmniejsza nacisk na nos.

Stylowy, opływowy design. Okulary Cobra Edge dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Zaciemnienie soczewki mieści się w skali od 1 do 10, od najjaśniejszego do najciemniejszego. W soczewkach lustrzanych o fioletowym odcieniu poziom zaciemnienia wynosi 8. Zatwierdzone przez FINA / World Aquatics.

  • niskoprofilowe okulary pływackie startowe
  • szerokie pole widzenia 180°
  • głęboka soczewka, więcej miejsca na rzęsy
  • długotrwała ochrona przeciwmgielna Swipe Antifog
  • półdługie, stałe zauszniki pewnie trzymają okulary na miejscu
  • miękkie japońskie uszczelki TPE
  • bez PVC
  • zaciemnienie soczewki 8/10
  • zatwierdzone przez FINA / World Aquatics
  • 1 rok gwarancji
  • wyprodukowano w Japonii

Materiały:

  • Soczewki: poliwęglan
  • Uszczelki: japoński elastomer termoplastyczny (TPE)
  • Paski: silikon

O Arena



SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 17.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.