Koszyk
- cena za sztukę
- bardziej odporny na wilgoć niż standardowe kapturki Kamui
- 100% skóra świńska
- 8 warstw
- więcej kredy: kapturki Kamui utrzymują więcej kredy niż porównywalne produkty, ponieważ są wykonane ze specjalnie przetworzonej skóry świńskiej o bardzo wysokiej porowatości.
- mniejsze rozklepywanie: kapturek o mniejszej porowatości nie jest w stanie powrócić do pierwotnego kształtu i szybko twardnieje. Ponieważ Kamui jest w 100% ze skóry świńskiej, pewne rozklepywanie jest nieuniknione, ale nasz proces pozwala kapturkowi powrócić do normalnego kształtu po grze, zapewniając trwałość.
- większa kontrola: większa rotacja bili oznacza większą kontrolę nad grą. Nasz kapturek zapewnia możliwość nadania większej rotacji przy mniejszej sile. Innymi słowy, KAMUI pozwala wykonywać dalekie i podkręcane zagrania bez dużego wysiłku.

