Stylowa butelka na wodę z miękkim silikonowym ustnikiem i korkiem, który podczas picia nie przeszkadza. Zaprojektowana do codziennego użytku, aby zapewnić wodę wtedy, gdy jest potrzebna – przy biurku, w mieście czy na łonie natury.
Wykonana z materiału „Tritan Renew“ butelka „Thrive Chug“ jest niezwykle wytrzymała, można ją myć w zmywarce oraz nie zawiera BPA, BPS ani BPF. „Tritan Renew“ to co najmniej 50% materiału z recyklingu!
Korek łatwo otworzyć poprzez obrót i pozostaje otwarty, oparty o pokrywę butelki. Napełnianie z kranu przez otwór do picia jest szybkie, czyste i praktyczne, dzięki czemu pokrywy nie trzeba otwierać poza myciem. Konstrukcja eliminuje również możliwość zgubienia korka. Kąt, wymiary i kształt otworu do picia zaprojektowano tak, aby zapewnić duży przepływ wody. Otwór do picia jest całkowicie gładki, dzięki czemu usta szczelnie przylegają do jego brzegów. Nadaje się również do trudnych warunków: korek mocowany silikonową pętelką chroni otwór i łatwo utrzymać go w czystości.
Zintegrowana składana pętla ułatwia przenoszenie butelki. Wykonana z materiałów, które nie nadają wodzie żadnych zapachów ani smaków. Wszystkie elementy łatwo umyć w zmywarce. Materiał to odporny na uderzenia „Tritan“ bez BPA, BPS i BPF. Uniwersalny gwint: wyjątkowy korek pasuje do wielu innych butelek, a do gwintu pasuje większość filtrów do wody.
10-letnia gwarancja na wady materiałowe i produkcyjne. Do butelki można wybrać również korek ze słomką „Thrive Flip Straw“.
Wysokość 31,6 cm. Średnica podstawy 9,8 cm. Waga zaledwie 250 g!
Akcesoria:
- Thrive Flip Straw Accessory Cap, Black – 3120001000
- Thrive Chug Accessory Cap, Black – 3122001000
- Thrive Flow Valve and Straw 2pk – 3097101000
- Chug Spout Accessory 2pk, Black – 3099001000
_4.png)
