Pochwa na nóż 40x130mm, skóra
Pochwa na nóż 40x130mm, skóra
Pochwa na nóż 40x130mm, skóra
  • Tylko online
Pochwa na nóż 40x130mm, skóra
Pochwa na nóż 40x130mm, skóra
Pochwa na nóż 40x130mm, skóra

Materiał
Skóra
Maksymalna długość ostrza [mm]
130
Maksymalna szerokość ostrza [mm]
40
Maksymalna szerokość pozioma pasa [mm]
40
Maksymalna szerokość pionowa pasa [mm]
60

Pochwa na nóż 40x130mm, skóra

418431
Cena 4300 Brutto

Dostępny w magazynie:
w magazynie
(brak)
W magazynie producenta / dostawcy
(10+ szt)
Dostawa:
Dostawa 3-6 d.r. DPD (20,00 zł)

Opis

Skórzany pokrowiec na nóż z możliwością przypięcia do paska pionowo i poziomo. Zapięcie na metalowy klips. Wyprodukowany przez Hiszpańską markę Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów.

Dane techniczne:

  • max długość noża: 13 cm
  • max szerokość noża: 4 cm
  • max szerokość paska pionowo: 6 cm
  • max szerokość paska poziomo: 4 cm

O Joker



 

Marka noży Joker jest znaną na całym świecie hiszpańską firmą z miasta Albacete. Wywodząc się z obszaru znanego z dobrych rzemieślników i mistrzów krojenia, Joker skrupulatnie wykonuje każdy nóż ręcznie.

Od założenia firmy w 1987 roku, Joker Knives zawsze starał się łączyć tradycyjne rzemiosło z najnowocześniejszymi technologiami w każdym ze swoich produktów. Ostrza noży Joker są hartowane do punktu, który jest łatwy do naostrzenia, ale nadal zachowują dobrą krawędź po długim użytkowaniu.

Joker kontynuuje dumne tradycje hiszpańskich producentów sztućców, oferując jedne z najlepszych dostępnych narzędzi, a także posiadając jeden z największych asortymentów sztućców na świecie.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 17.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.