Aquashorts SASHA - 13
Aquashorts SASHA - 13

Typ
Kąpielówki
Rozmiar
L
Kolor
13
Czarny
Materiał
Elastan
Poliamid

Aquashorts SASHA - 13

587676
Cena 7300 Brutto
Rozmiar

w magazynie
(brak)
Dostawa:
Dostawa 3-6 d.r. Raben (147,60 zł)

Opis

Kąpielówki Spodenki Szorty do pływania Aqua Speed Sasha - Kol. 13, Rozm. XXXL

Trójkolorowe aquashorty z modnymi panelami po bokach. Wydłużona nogawka z wewnętrznym ściągaczem daje doskonałe dopasowanie, wsparcie i swobodę ruchów przy częstym korzystaniu z basenu. Cechy: Odporne na pilling Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV Idealne dopasowanie Odporne na działanie ultrachloru Dwukierunkowa rozciągliwość Właściwości tkaniny MALAGA: MALAGA to nieprzezroczysta tkanina, która oferuje idealną równowagę pomiędzy lekkością i elastycznością. Odporna na pilling i promienie UV (UPF 50+), idealnie nadaje się na stroje plażowe i spełnia najwyższe wymagania dla sektora odzieży sportowej. Dzięki zastosowaniu Lycry Extra Life, Malaga charakteryzuje się wysoką odpornością na chlor i ścieranie.

O Aqua-Speed



Firma SPORTEX została założona w Łodzi w 1991 roku. Od początku istnienia jest w pełni finansowana z kapitału prywatnego. SPORTEX specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu do pływania i snorkelingu pod własnymi markami AQUASPEED i AQUATIC.

Spółka oferuje (między innymi): różnorodne czepki silikonowe, okulary pływackie, obuwie basenowe i plażowe, stroje kąpielowe damskie, męskie i dziecięce, drobne akcesoria pływackie, maski do nurkowania, fajki i płetwy. Dzięki doświadczeniu w tym segmencie rynku SPORTEX szybko zyskał zaufanie szerokiej grupy klientów, zarówno w Polsce jak i za granicą, którzy tworzą rozbudowującą się sieć sprzedaży.

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 17.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.