Drążek pojedynczy 33mm 180cm MFT-D33-180 - Marbo Sport
Brutto
Dostępny w sklepie:
W magazynie producenta (5+ szt)
Dostawa:
Opis
Drążek pojedynczy 33mm 180cm MFT-D33-180 to przyrząd przeznaczony do montażu w systemie treningu funkcjonalnego FT.
Poza funkcją treningową, drążek pełni rolę łącznika pomiędzy słupami lub pomiędzy słupem a ścianą.
Linia FT - profesjonalny sprzęt do treningu funkcjonalnego
Urządzenia z tej serii cechuje konstrukcja oparta na wytrzymałym profilu 80 x 80 mm o grubości ścianki 3 mm. System FT wyróżnia nowoczesna gama kolorystyczna, dzięki czemu sprzęt tej serii stanowić będzie ozdobę każdej profesjonalnej siłowni!
Szczegóły produktu
Długość
6 cm
Waga
6 kg
Wysokość
14 cm
Szerokość
180 cm
Średnica drążka
33,7 mm
Profil konstrukcyjny
Blacha 8 mm,
Wykończenie
Malowanie proszkowe
Materiał
Stal
O Marbo Sport
Produkcja
Na firmowej mapie wszystkie drogi zaczynają się od Starachowic.
Jakość
  • masz gwarancję, że nie dostaniesz taniej, chyboczącej się, chińskiej podróbki;
Sprzęt przemyślany jest w taki sposób, aby był możliwie funkcjonalny i przy tym prosty w złożeniu. Sprzęty wykonany jest z wytrzymałego profila 40x40mm, gwarantującego stabilność nieporównywalną z chińskimi ławkami z odpowiadającego przedziału cenowego. Estetykę wykonania podkreśla elegancka tapicerka na grubej trzycentymetrowej gąbce oraz malowanie proszkowe.
Zacznij przygodę już dziś!
Klasa: H - Sprzęt przeznaczony do użytku domowego
50x50x2mm to gwarancja maksymalnej wytrzymałości konstrukcji, a wykorzystanie grubych pokręteł dociskowych i doskonałej gatunkowo tapicerki w dwóch kolorach nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia ze sprzętem najlepszej jakości.