Komercyjną ławkę wielofunkcyjną Newton Fitness do CMR można używać w połączeniu ze stojakami serii CMR marki Newton Fitness. Ławkę można przymocować do jednej strony stojaka, co pozwala wygodnie wykonywać ściąganie drążka górnego, wiosłowanie w siadzie oraz ewentualnie inne ćwiczenia.
Ławkę można łatwo regulować w różnych pozycjach, dzięki czemu możesz przyjąć prawidłową postawę do różnych ćwiczeń. Blokadę nóg z wytrzymałymi poduszkami z przodu można ustawić na różnych wysokościach - zapobiega ona unoszeniu się do góry podczas ćwiczenia ściągania drążka górnego. Ławka jest solidna, wygodna, łatwa w użyciu i stanowi cenne uzupełnienie Twojego stojaka.
Uwaga: jeśli chcesz wykonywać wiosłowanie w siadzie, zaleca się dodatkowe zakupienie komercyjnej płyty wielofunkcyjnej Newton Fitness do CMR.
Marka: Newton Fitness. Waga: 38,8 kg. Wymiary: 125x45,5x72,5 cm. Gwarancja: 2 lata.
