Lista produktów marki Concept 2 

Historia Concept2 rozpoczęła się w 1976 roku na tylnym siedzeniu ciężarówki, kiedy Dick i Pete Dreissigacker, świeżo po treningu olimpijskim, zaczęli tworzyć kompozytowe wiosła wyścigowe. Od tego czasu wiosła Concept2 stały się wyborem wśród wioślarzy na całym świecie, a ich innowacje trwają do dnia dzisiejszego.

W 1981 roku Dick i Pete stworzyli Concept2 Indoor Rower, który szybko stał się najlepiej sprzedającą się maszyną do wiosłowania na świecie. Teraz, kilka modeli później, jest używany na co dzień przez sportowców olimpijskich, pacjentów rehabilitacji, osoby ćwiczące w domu i inne.

"Obecnie zatrudniamy ponad 100 pracowników, a nasza linia produktów obejmuje wiosła, wioślarstwo, SkiErg i BikeErg. Chociaż jesteśmy teraz znacznie więksi, nadal jesteśmy oddani naszej filozofii dostarczania najbardziej innowacyjnych produktów o najlepszej warości. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Morrisville, Vermont.

Wioślarstwo jest naszym powodem do bycia. Naszym głównym celem jest promowanie i zachęcanie do uprawiania wioślarstwa, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wierzymy, że wiosłowanie jest dobre na całe życie i dostępne dla wszystkich.

Każda produkowana przez nas produkt wywodzi się z ponad czterdziestoletniej tradycji. Staramy się projektować, wytwarzać, sprzedawać i serwisować wyjątkowe produkty o najwyższej jakości i wartości z korzyścią dla społeczności Concept2 - naszych klientów, pracowników, dostawców i sąsiadów."

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.