Ławka do drabinek NOHrD Dąb
Ławka do drabinek NOHrD Dąb
  • Odbierz
Ławka do drabinek NOHrD Dąb
Ławka do drabinek NOHrD Dąb

GWARANCJA

  • 30 dni na zwrot
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Darmowa konsultacja
  • 30 dni na zwrot
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Darmowa konsultacja

Materiał
Dąb
Not specified
Trainer
Maximum load
Not specified
Długość
190 cm
Szerokość
60 cm
Obszar do leżenia
84 x 36 cm

Ławka do drabinek NOHrD Dąb

271240
5 02900
Brutto
W naszym magazynie (1 szt)
W magazynie producenta (5+ szt)

ZA DARMO dostawa produktu do: wtorek, czerwiec 13 d. DPD (0,00 zł)
ZA DARMO dostawa produktu do: wtorek, czerwiec 13 d. Raben (0,00 zł)

Opis

 

Niezależnie od pozycji, będziesz ćwiczyć w oparciu o masę swojego ciała, ciągnąc linki poprzez kółka z łożyskiem kulkowym, a siedzisko będzie płynnie przesuwać się w przód i w tył.

 

Antyposlizgowa powierzchnia

Stabilność

Wysoka jakość

Ciacha, ale potężna

Ławka do drabinek NOHrD CombiTrainer jest tapicerowana specjalnym materiałem, który nie ślizga się i gwarantuje mocne trzymanie się podczas ćwiczeń. Trenażer NOHrD CombiTrainer gwarantuje stabilność dzięki rozkładanym nóżkom. Wystarczy oprzeć CombiTrainer na wybranym szeczblu drabinki, aby ćwiczyć pod różnymi kątami. Ławka CombiTrainer jest wykonana z litego drewna. Linki można zwinąć, a trenażer CombiTrainer powiesić na drabinkach w celu przechowywania. Oszczędność miejsca. Rolki prowadzące po powierzchni ławki CombiTrainer cicho przesuwają się po szynach, zapewniając doskonałe podparcie. Brak dodatkowego obciążenia - trenuj tylko przy użyciu oporu swojego ciała.

Charakterystyka

  • posiada rozkładany stojak
  • może być zaczepiany na różnych wysokościach

O NOHrDNOHrD Wooden Fitness Innovations

Nazwa NOHrD pochodzi od lokalizacji naszej firmy: nasza siedziba znajduje się w północnych Niemczech, przy czym „NOH” odnosi się do hrabstwa Nordhorn, a „D” dla Deutschland, a zatem: „Made in Germany”.

Każdy element naszego drewnianego sprzętu do ćwiczeń jest wytwarzany ręcznie w naszym zakładzie produkcyjnym. Połączenie klasycznego rzemiosła i precyzyjnej technologii maszynowej zapewnia stałą jakość i postęp. Kładziemy duży nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego oraz całkowite przetwarzanie tak drewna, jak i kory - nie ma odpadów.

Pozostałości produkcyjne w naszym zakładzie wykorzystywane są do wytwarzania energii. Ponadto wykorzystujemy powierzchnię naszej fabryki o powierzchni 1500 metrów kwadratowych do produkcji własnej energii słonecznej, za pomocą której możemy zasilać nasze maszyny przy niskiej emisji spalin.
 

SKLEP Z ARTYKUŁAMI SPORTOWYMI

Godziny pracy

I - V:  9.00 - 18.00

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania.